Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Realitní služby

Aktuální nabídku všech realit naleznete zde: www.severreality.cz

Zprostředkujeme prodej a nákup Vašeho bytu v Liberci a přilehlém okolí. Díky našemu předmětu činnosti jsme schopni reálně posoudit technický stav bytu i domu, ve kterém se byt nachází a odpovídajícím způsobem stanovit jeho prodejní cenu. 
Prodávajícím jsme schopni garantovat, že jejich byt bude prodán za tržní cenu solventnímu kupci. Kupujícím pak můžeme přislíbit aktivní pomoc při zajištění financování nákupu nemovitosti prostřednictvím hypotéčního úvěru.
V případě prodeje bytové jednotky, která je umístěna v domě, který spravuje SBD Sever, můžeme prodávajícímu nabídnout 30% slevu na provizi za zprostředkování prodeje. 
Kupujícímu takové bytové jednotky pak garantujeme poskytnutí všech dostupných informací o technickém stavu domu, ve kterém se byt nachází. Kupující nepochybně ocení skutečnost, že jako správce domu, ve kterém se kupovaný byt nachází, máme také informace o případných nevypořádaných finančních závazcích, např. podílu na úvěru na revitalizaci domu zateplením apod.  
Jak prodávající, tak kupující nemusí pendlovat mezi realitní kanceláří a správcem nemovitosti, aby zjistil, jak se věci mají, protože v případě SBD Sever dostane všechny informace pod jednou střechou. Zajistíme nejen prohlídku bytu, vyhovení všech právních dokumentů souvisejících s převodem vlastnictví bytu nebo členských práv u bytů družstevních, ale zajistíme také rozúčtování nákladů na služby mezi původního a nového uživatele bytu dle jejich vzájemné dohody a rovněž vystavení předpisu plateb za služby a zavedení nového uživatele do registru správce domu. 
Nabídka se však neomezuje pouze na byty v domech, které SBD Sever spravuje. Díky naší dlouholeté zkušenosti v oblasti péče o technický stav bytových domů jsme schopni zprostředkovat prodej jakéhokoliv bytu nebo i jiné nemovitosti v libereckém regionu a za aktuální tržní cenu. Naši technici dokážou odborně posoudit technický stav domu i bytu a navrhnout prodávajícímu optimální cenu pro realizaci prodeje. 
Veškeré právní i jiné poradenství spojené s prodejem Vaší nemovitosti nebo s uvažovaným nákupem poskytujeme zcela zdarma.

Rychlý odkup Vaší nemovitosti 

V případě Vašeho zájmu můžeme také realizovat rychlý odkup Vašeho bytu. Byt odkoupíme obratem a peníze Vám vyplatíme ihned po zápisu změny vlastníka v katastru nemovitostí. V takovém případě je cena odkoupeného bytu o několik procent nižší než v případě běžného, zpravidla několik měsíců trvajícího prodeje na trhu nemovitostí. 

Zavolejte nám
Login