Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

O nás

Naše společnost se zabývá především správou nemovitostí, zejména bytových domů. Právní forma společnosti je bytové družstvo, jsme tedy obchodní korporací, která se specializuje na oblast bydlení. Mezi naše aktivity patří také realitní činnost, včetně provádění vlastních developerských projektů.

Stavební bytové družstvo Sever se sídlem v centru Liberce v Bažantí ulici patří v současné době mezi nejvýznamnější a největší společnosti v libereckém regionu, které se profesionálně zabývají správou nemovitostí se zaměřením na bytové domy.


SBD Sever vzniklo již v roce 1965 a má tak v oblasti správy a péče o bytový fond mnohaleté zkušenosti. Na rozdíl od let předešlých, kdy SBD Sever spravovalo výhradně svůj vlastní bytový fond, v současnosti již převládá správa domů v majetku jiných osob, kterými jsou zejména společenství vlastníků, malá bytová družstva nebo obce a města. V současnosti spravujeme více než 10000 bytových i nebytových jednotek v cca 300 domech zejména v Liberci, Jablonci nad Nisou, České Lípě, Jilemnici, v Českém Dubu a v okolí těchto měst.


Velikost družstva jako správce bytového fondu a následné zintenzivnění všech jeho činností umožňuje dosáhnout příznivých cen za poskytované služby při zachování vysoké kvality a širokého rozsahu služeb. Veliký důraz však klademe na individuální přístup ke každému klientovi.  Široké portfolio našich služeb poskytuje 26 kmenových zaměstnanců s vysokým podílem pracovníků s dosaženým vysokoškolským vzděláním. Zárukou kvality poskytovaných služeb jsou mimo jiné i certifikáty řízení jakosti ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015 a ISO 27001:2013, jejichž držitelem je SBD Sever od roku 2008 a potvrzením této kvality je trvale rostoucí počet spravovaných bytových domů naší společností.

Komplexní správa bytového fondu zahrnuje zejména poskytování těchto služeb:
 
- účetních, ekonomických a finančních
- technických 
- právních, organizačních a informačních. 

Zavolejte nám
Login