Klientské karty SBD Sever nahradily od nového roku slevové karty Sphere

29.01.2016

Pro každý byt ve správě SBD Sever zdarma jedna karta na pět let

Slevy na 10.000 prodejních místech v České Republice a Slovensku

 

Po letech existence klientských karet SBD Sever družstvo nahrazuje tyto slevové karty novými benefitními slevovými kartami zapojených do systému Sphere.

V loňském roce se Stavební bytové družstvo Sever Liberec stalo prvním mimopražským členem Družstevního marketingového sdružení ČR. Aktivity našeho bytového družstva směřují k maximálnímu využití výhod, které poskytuje jeho členství v tomto sdružení velkých bytových družstev, která v současné době zajišťují správu téměř 2.500 bytových domů a skoro 120.000 bytových i nebytových jednotek. Uvedené množství představuje shodně jednu pětinu pražského a jednu pětinu libereckého bytového fondu a zároveň to činí z DMS ČR jedno z nejsilnějších zájmových sdružení v oblasti správy bytového fondu v České republice.

Naše bytové družstvo se vždy snažilo a snaží pro své klienty v rámci správy bytového fondu zajistit i další výhody. Jednou z takových výhod je i nová benefitní slevová karta pro kalendářní období 2016 – 2020. Slevová karta umožní držiteli čerpat celou řadu slev a benefitů ve více než 10.000 obchodních místech po celé České i Slovenské republice. Nabídka společností zapojených do systému SPHERE nepochybně pokryje velké spektrum zájmů a aktivit jak v denním životě, tak i na dovolené. Tento nový atraktivní  benefitní program nahrazuje náš dosavadní program klientských karet SBD Sever. Slevy se pohybují od 5 do 30%.

Díky partnerům projektu benefitní karty DMS ČR Vám tuto kartu jako klientovi SBD Sever poskytuje naše družstvo zdarma v počtu jedné karty na jeden byt, který je v domě spravovaném Stavebním bytovým družstvem Sever. Partnery projektu jsou společnosti Global Assistance, pojišťovna Kooperativa Vienna Insurance mobilní operátor T-Mobile a také ČSOB, dlouholetý finanční partner bytových družstev a společenství vlastníků jednotek.

Benefitní karta je vystavena na jméno. Její převzetí nijak nezavazuje majitele karty k využívání pestré zlevněné nabídky produktů či služeb. V případě zájmu však můžete benefitní kartu obdržet za zvýhodněnou cenu 200,- Kč také pro partnera a další osoby ve Vaší domácnosti.

Věříme, že Vám můžeme i touto cestou pomoci ušetřit nemálo finančních prostředků a přejeme Vám bezproblémové bydlení i pohodové využívání naší benefitní karty v následujících letech.

 

                                                           Stavební bytové družstvo SEVER Liberec

 

Seznam všech prodejním míst, které akceptují slevovou kartu Sphere naleznete na www.sphere.cz

Zavolejte nám
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login