Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Klientské karty SBD Sever nahradily od nového roku slevové karty Sphere

29.01.2016

Pro každý byt ve správě SBD Sever zdarma jedna karta na pět let

Slevy na 10.000 prodejních místech v České Republice a Slovensku

 

Po letech existence klientských karet SBD Sever družstvo nahrazuje tyto slevové karty novými benefitními slevovými kartami zapojených do systému Sphere.

V loňském roce se Stavební bytové družstvo Sever Liberec stalo prvním mimopražským členem Družstevního marketingového sdružení ČR. Aktivity našeho bytového družstva směřují k maximálnímu využití výhod, které poskytuje jeho členství v tomto sdružení velkých bytových družstev, která v současné době zajišťují správu téměř 2.500 bytových domů a skoro 120.000 bytových i nebytových jednotek. Uvedené množství představuje shodně jednu pětinu pražského a jednu pětinu libereckého bytového fondu a zároveň to činí z DMS ČR jedno z nejsilnějších zájmových sdružení v oblasti správy bytového fondu v České republice.

Naše bytové družstvo se vždy snažilo a snaží pro své klienty v rámci správy bytového fondu zajistit i další výhody. Jednou z takových výhod je i nová benefitní slevová karta pro kalendářní období 2016 – 2020. Slevová karta umožní držiteli čerpat celou řadu slev a benefitů ve více než 10.000 obchodních místech po celé České i Slovenské republice. Nabídka společností zapojených do systému SPHERE nepochybně pokryje velké spektrum zájmů a aktivit jak v denním životě, tak i na dovolené. Tento nový atraktivní  benefitní program nahrazuje náš dosavadní program klientských karet SBD Sever. Slevy se pohybují od 5 do 30%.

Díky partnerům projektu benefitní karty DMS ČR Vám tuto kartu jako klientovi SBD Sever poskytuje naše družstvo zdarma v počtu jedné karty na jeden byt, který je v domě spravovaném Stavebním bytovým družstvem Sever. Partnery projektu jsou společnosti Global Assistance, pojišťovna Kooperativa Vienna Insurance mobilní operátor T-Mobile a také ČSOB, dlouholetý finanční partner bytových družstev a společenství vlastníků jednotek.

Benefitní karta je vystavena na jméno. Její převzetí nijak nezavazuje majitele karty k využívání pestré zlevněné nabídky produktů či služeb. V případě zájmu však můžete benefitní kartu obdržet za zvýhodněnou cenu 200,- Kč také pro partnera a další osoby ve Vaší domácnosti.

Věříme, že Vám můžeme i touto cestou pomoci ušetřit nemálo finančních prostředků a přejeme Vám bezproblémové bydlení i pohodové využívání naší benefitní karty v následujících letech.

 

                                                           Stavební bytové družstvo SEVER Liberec

 

Seznam všech prodejním míst, které akceptují slevovou kartu Sphere naleznete na www.sphere.cz

Zavolejte nám
Login